YKS sonuçları ne zaman açıklanacak? Belli oldu...

ÖSYM tarafından uygulanan Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS)'nin ardından adaylar tercih işlemlerini gerçekleştirmişti. Tercih sonuçlarının açıklanması için gözler ÖSYM'de. YKS TERCİH SONUÇLARI AÇIKLANDI MI? Prof.Dr.Halis Aygün Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, "Sevgili gençler, biliyorum YKS sonuçlarını heyecanla bekliyorsunuz, sizi anlıyorum ve heyecanınızı paylaşıyorum. 2021-YKS yerleştirme işlemleri ve kontroller devam ediyor. Önümüzdeki hafta içerisinde sonuçları açıklayacağız. Şimdiden hayırlı olmasını diliyorum." ifadelerini kullandı. YKS TERCİH SONUÇLARI NASIL SORGUNLANIR? YKS tercih sonuçları için öğrenciler ÖSYM AİS'e T.C. kimlik numaraları ve şifreleri ile giriş yaparak tercih sonuçlarını görüntüleyebilecekler. YKS TERCİH SONUÇLARI SORGULAMA EKRANI

YKS sonuçları ne zaman açıklanacak? Belli oldu...

ÖSYM tarafından uygulanan Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS)'nin ardından adaylar tercih işlemlerini gerçekleştirmişti. Tercih sonuçlarının açıklanması için gözler ÖSYM'de.

YKS TERCİH SONUÇLARI AÇIKLANDI MI?

Prof.Dr.Halis Aygün Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, "Sevgili gençler, biliyorum YKS sonuçlarını heyecanla bekliyorsunuz, sizi anlıyorum ve heyecanınızı paylaşıyorum. 2021-YKS yerleştirme işlemleri ve kontroller devam ediyor. Önümüzdeki hafta içerisinde sonuçları açıklayacağız. Şimdiden hayırlı olmasını diliyorum." ifadelerini kullandı.

YKS TERCİH SONUÇLARI NASIL SORGUNLANIR?

YKS tercih sonuçları için öğrenciler ÖSYM AİS'e T.C. kimlik numaraları ve şifreleri ile giriş yaparak tercih sonuçlarını görüntüleyebilecekler.

YKS TERCİH SONUÇLARI SORGULAMA EKRANI