Kedi
Görsel: Unsplah

Merhaba Dünya!

Günümüzde, internet üzerinde sağlık konularında yapılan arama sonuçlarında ne yazık ki, konuyla ilgisiz veya sadece tıklama sayısını artırmak amacıyla oluşturulmuş clickbait başlıklar ve hatta yanlış ve güvenilir olmayan içeriklerle dolu bir dünya ile karşı karşıyayız. Bu durum, insanların gerçek ve doğru bilgilere ulaşma süreçlerini zorlaştırmakla kalmayıp, sağlık durumlarını olumsuz yönde etkileyebilir.

Bizler ise, bu durumu gözlemleyerek ve farkında olarak bir grup doktor olarak insanların güvenilir, doğru ve sağlıklı bilgilere ulaşabilmesi amacıyla bu bilgi platformunu – blog’u – hayata geçirdik. Kullanıcıların doğru bilgiler alabilecekleri, sağlıklarını düşünerek hareket edecekleri ve kendilerini geliştirebilecekleri bir ortam sunmayı hedefledik. Bu platform sayesinde insanlar hakkında merak ettikleri sağlık konularına erişim sağlayacak ve gerekli öneri ve tüyoları alabileceklerdir. Tekrardan merhaba dünya demenin zamanı geldi; çünkü artık daha iyi bilgilendirilmiş bireylerle dolu sağlıklı dünya için yeni ve umut dolu bir adım atmış bulunmaktayız.

Merhaba, ben Dr. Serkan. Hasta Evi adlı bu platformda, yıllardır doktor olarak çalışmanın getirdiği birikim ile sizlere daha sağlıklı bir yaşam için rehberlik etmeyi amaçlıyorum. Yıllar süren klinik deneyimlerimle birlikte, hasta odaklı yaklaşımım ve güncel sağlık bilgilerini paylaşma tutkum ile sizlere en iyi hizmeti sunmaya çalışıyorum. Bu platformda paylaştığım makalelerde, genel sağlık konuları, hastalıklar, tedaviler, yaşam tarzı önerileri ve sağlıklı yaşam hakkında güncel bilgiler bulacaksınız. Sorularınız veya önerileriniz için her zaman açık bir iletişim kanalımız olduğunu unutmayın. Saygılarımla